Za Adrenalinium+, za działalność społeczną - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W dniu 21 października br. w Muzeum Śląskim  wręczono „Dyplomy Marszałka Województwa Śląskiego za Zasługi dla Rozwoju Turystyki”. Dwa z nich przypadły przedstawicielom naszego regionu.

Dyplomy dzien turystyki

Wśród osób nagrodzonych znalazła się nominowana przez Starostę Żywieckiego Magdalena Kiodoń Staszek -  Kierownik Kina Janosik w Żywcu, za wieloletnią działalność na rzecz rozwoju i uaktywniania turystyki na terenie całego powiatu żywieckiego, a przede wszystkim za upowszechnianie filmów, ze szczególnym uwzględnieniem produkcji lokalnych i regionalnych oraz kina artystycznego, organizację wydarzeń specjalnych, cykli dla seniorów i dzieci, spotkań z twórcami filmowymi, edukację filmową dla szkół, przeglądy filmowe o charakterze górskim, turystycznym i rekreacyjnym, retrospektywy oraz festiwale. Organizacja Festiwalu Górskiego Adrenalinium doskonale od 12 lat wpisuje się w górski charakter naszego regionu, dając możliwość zetknięcia się z najlepszym kinem podróżniczym i górskim z całego świata poprzez międzynarodowy konkurs filmowy, który jest nieodłącznym elementem festiwalu.

Również Robert Słonka z Żywiecczyzny, Przewodnik Beskidzki, został wyróżniony w kategorii działalność społeczna.

Uroczystość „Światowego Dnia Turystyki” uświetnił koncert zespołu „Dzień Dobry” z Bielska Białej.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę