Węgierska Górka zaprotestuje - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sprawa S1 i słynnego "obejścia Węgierskiej Górki" ciągnie się od wielu lat, ale ostatnio jakby nabrała tempa. Niestety nie przyspieszyła budowa jej, natomiast co rusz pojawiają się jakieś ruchy sfrustrowanych tą sytuacją mieszkańców. Skutkiem takich frustracji ma być dzisiejszy aktywny protest.

20067801 1780216725329433 894828107 n

Temat nabrał tempa, bo przez Węgierską Górke i Milówkę przejeżdża większa iliczba, niż do niedawna, ciężkich samchodów. Ma to związek z otwarciem autostrady na Słowacji, o czym pisaliśmy niejednokrotnie, głównie TUTAJ. Skutkiem jest już na pewno zniszczone rondo w Milówce i strach mieszkańców. Postanowili się zorganizować i okazać swoje nastroje. Jak poinformowano nas przed chwilą, na godzinę 16.00 planowany jest ich protest w rejonie ronda w Węgierskiej Górce.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę