Szpital z poświęceniem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W poniedziałek nową siedzibę Szpitala Powiatowego w Żywcu oficjalnie otwierali przedstawiciele partnerów. Środa natomiast przeznaczona była na częsty ostatnio w Polsce rytuał. Szpital został poświęcony.

szpit otw tyt

 "W Szpitalu Żywieckim w obecności pracowników ZZOZ w Żywcu odbyło się uroczyste poświęcenie budynku szpitala. Poświęcenia dokonali Ksiądz Dziekan Stanisław Kozioł oraz Ksiądz Adam Domoń, kapelan szpitala. Prezes zarządu InterHealth Canada przekazał budynek pod opiekę personelowi szpitala powiatowego, którzy już jutro zaczną pracować w nowym miejscu. Szczególne podziękowania zostały wystosowane dla Dyrektora Antoniego Juraszka, zarówno ze strony prezesa firmy zarządzającej nowym obiektem, jak i jego dotychczasowych współpracowników." - informuje żywiecki szpital. 

 

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę