Poszukujemy zaginionej Katarzyny Głogowski wraz z dwójką dzieci - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci poszukują zaginionej Katarzyny Głogowski (Muryń) wraz z dwójką dzieci, 7-letnim Filipem Zdrzałek, oraz 11-letnią Mają Zdrzałek. 25 lipca 2023 roku, zaginiona wraz z dziećmi opuściła miejsce swojego pobytu w Wiśle i od tego momentu nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionej lub dzieci, proszone są o pilny kontakt z cieszyńską policją lub pod numerem alarmowym 112!

poszukiwania katarzyny głogowskiej

Zaginiona 39-latka wraz z dziećmi mieszka na stałe w Niemczech. Po opuszczeniu tymczasowego lokum w Wiśle, 25 lipca 2023 roku, wraz z dziećmi, 7-letnim Filipem Zdrzałek, oraz 11-letnią Mają Zdrzałek, udała się w nieznanym kierunku. Mogą podróżować koleją ze Śląska do miejscowości nadmorskich.
Rysopis kobiety:
- wzrost około 175 cm
- włosy długie koloru ciemny blond
- oczy niebieskie

Policja nie posiada informacji dotyczących ubioru osób w dniu zaginięcia.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionej i dzieci, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji — numer alarmowy 112!

 

źródło: cieszyn.policja.gov.pl

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę