Jednak będzie tężnia w centrum miasta - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W poniedziałek 9 października została podpisana umowa na budowę tężni solankowej wraz ze strefą relaksu w Żywcu.

teznia

Nowe obiekty znajdą się w Parku Habsburgów, a powstaną  w ramach projektu "SMART ŻYWIEC – (r)ewolucja". Wykonawca dostał 6 miesięcy na realizację swojego zadania, co oznacza w praktyce, że z nowej tężni mieszkańcy będą się cieszyć  na wiosnę 2024.

Będzie wyposażona w przyłącze wodociągowe oraz niezbędne instalacje: wodną, elektryczną i technologiczną do obsługi solanki. Będzie to  miejsce nie tylko rekreacji, ale także promocji zdrowego trybu życia. To inicjatywa, która wpisuje się w cele społeczne, umożliwiając aktywność fizyczną oraz zdrowy wypoczynek zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających zabytkowy Park Habsburgów w Żywcu. Zostanie zlokalizowana w pobliżu  Mini Zoo, tym samym miejsce to będzie doskonałą bazą wypadową, dla najmłodszych, ich rodziców i dziadków. 

 

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę