Żywiecki zamek prawie najlepszy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niedawno zaproponowano internautom wirtualne głosowanie na 5 „najlepszych”(cokolwiek to nie znaczy) zamków lub pałaców w województwie śląskim. Jakie wyniki tego głosowania, które które odbyło się w pierwszej dekadzie miesiąca? Dla naszego miasta całkiem niezłe.

Zamek wnętrze

Najwięcej głosów, 56%, uzyskał Zamek w Pszczynie. Trzeba przyznać, że rzeczywiście piękny i efektowny, więc może i „najlepszy”. Stary Zamek w Żywcu zajął 2 miejsce, uzyskując 22%. Ruiny Zamku w Ogrodzieńcu to 17%, natomiast odnotowane: Zameczek Prezydencki w Wiśle i Pałac Pławniowice uzyskały już znacznie niej głosów. Kategoria samych zamków byłaby oczywiście wąska, ale jeśli pod uwagę brano też pałace, których w woj. śląskim wiele, to całkiem zadowalający wynik, świadczący o zaważeniu atrakcyjności naszego zamku.

Udostępnij

5
+2
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę