W niedzielę, 8 grudnia, w Jeleśni odbyło się referendum dotyczące odwołania Pani Wójt Anny Wasilewskiej.

Referendum w Jeleśni nie ważne

Referendum zostało uznane za nieważne - do głosowania przystąpiła niewystarczająca liczba osób. Wójt, na swoim profilu na Facebooku zamieściła poniższe słowa: 

"Drodzy Mieszkańcy,

z całego serca dziękuję za Państwa dojrzałą postawę, odpowiedzialność i rozwagę w ostatnich dniach.

Okazane zaufanie jest dla mnie ogromnym zobowiązaniem oraz potwierdzeniem, jak ważna jest spokojna, rzetelna i konsekwentna praca na rzecz naszej gminy.

Decyzja wielu osób, które zdecydowały się nie brać udziału w głosowaniu, to piękny i wyraźny sygnał, że moja dotychczasowa praca była przez Państwa zauważana i doceniana. Taka postawa pokazała, że zależy Państwu na stabilności, kontynuacji działań i odpowiedzialnym podejściu do spraw naszej społeczności.

Za to pragnę serdecznie podziękować.

Od zawsze starałam się uważnie słuchać głosu mieszkańców — i wierzę, że to właśnie ta otwartość dziś zaprocentowała. Dziękuję za każde słowo wsparcia, każdą rozmowę i każdy przejaw zaufania. To dla mnie ogromna motywacja, źródło siły i energii, by pracować jeszcze bardziej wytrwale i skutecznie.

Minione wydarzenia traktuję nie jako powód do samozadowolenia, lecz jako impuls do dalszej otwartości, uważniejszego dialogu oraz jeszcze większego zaangażowania w sprawy naszej lokalnej społeczności.

Dziękuję Państwu za odpowiedzialność, zaufanie i wsparcie.

Razem twórzmy przyszłość naszej gminy."

 

źródło: FB Anna Wasilewska Wójt Gminy Jeleśnia

Udostępnij

0
0
0