Akcja krwiodawstwa "Pomagamy Remkowi" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komenda Powiatowa Policji w Żywcu po raz drugi zaprasza wszystkich chętnych na otwartą akcję krwiodawstwa, która organizowana jest z myślą o dzieciach z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

KRew potrzebna

Akcja odbędzie się 4 czerwca 2018 roku w godzinach od 9.00 do 13.00 w Żywcu. Ambulans do poboru krwi zaparkuje na parkingu przy Komendzie Powiatowej Policji w Żywcu Al. Piłsudskiego 52. Zebrany podczas akcji życiodajny płyn zostanie przekazany dzieciom z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka, w tym Remkowi z Żywca. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ziemi Żywieckiej, Klub Honorowych Dawców Krwi z Łękawicy oraz Komenda Powiatowa Policji w Żywcu. Aby zostać krwiodawcą wystarczy być osobą w wieku od 18 do 65 roku życia, o wadze powyżej 50 kilogramów oraz posiadać przy sobie dokument stwierdzający tożsamość. Potrzebna będzie każda grupa krwi. Remek posiada grupę ARH-

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę