Liczy się najbliższy tydzień - ratunek dla Dominika - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To kolejny raz, kiedy za pośrednictwem naszego portalu apelujemy o pomoc dla Dominika z Krzyżówek. Chłopiec dzielnie walczy. 

 "Znowu łóżko szpitalne, znowu ból i cierpienie. Ta straszna choroba nie odpuszcza. Po raz trzeci muszę walczyć z rakiem. Jestem już bardzo zmęczony, powoli zaczyna brakować siły...”. (Dominik Mrowiec, listopad 2018).

"Poparzone usta, brak włosów na głowie, oczy przepełnione łzami… Nie jest to widok dziecka, którym matka chciałaby się dzielić z obcymi ludźmi. Nie mam jednak wyboru, bo tak wygląda nasze życie od ponad 2 lat. Dominik walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną i jest już na skraju wytrzymałości. Wielokrotna chemia, terapie lekami, przeszczepy szpiku kostnego - wszystko zawiodło. Jesteśmy obecnie w szpitalnej izolatce, na oddziale hematologii, po którym śmierć spaceruje każdego dnia. Została nam ostatnia szansa na uratowanie syna - kosmicznie drogi i nierefundowany lek Blincyto, który Dominik musi przyjąć już 8 lutego... - przekazała mama Dominika.

Do 7 lutego trwa zbiórka w portalu siepomaga.pl. Wpłat jest coraz więcej, ale do zebrania pozostała i tak jeszcze połowa kwoty. Potrzebnych jest 270 tys. zł. Na godz. 09.00 31 stycznia zebrano już 42%.

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/ratujemy-dominika

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę