Ograniczenia odwiedzin w żywieckim szpitalu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Według informacji Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żywcu związany jest z okresem zwiększonej liczby zachorowań na grypę i infekcje grypopodobne.

Szpital stary

 Odwiedziny mogą się odbywać w godzinach: 11.00 - 12.00 i 14.00 - 16.00, przy czym przy chorym może przebywać tylko jedna osoba, tylko przez 15 minut. Ograniczenie dotyczy oddziałów: Oddział Ginekologiczno-Położniczy i Oddział Noworodkowy, Oddział Wewnętrzny I, Oddział Wewnętrzny II, Oddział Ortopedyczny, Oddział chirurgi ogólnej.

Ponadto na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii są to godziny 14.00 -16.00, na Oddziale Dziecięcym ograniczenie dotyczy ilości osób (jak powyżej).

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę