Bez osobistych rejestracji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zarząd Zespołu Opieki Zdrowotnej Medyk Sp. z o. o. poinformował, że od dziś (12 marca) zmieniają się zasady rejestracji w przychodniach tego zespołu.

Medyk milowka

 Chodzi o przychodzie: w Żywcu przy ul. Leśnianka 127, w Węgierskiej Górce przy ul. Kościuszki 8 i w Milówce przy ul. Dworcowej 31.

Od dziś rejestracja do lekarza POZ możliwa będzie tylko telefonicznie. Pacjent zostanie też poddany telefonicznemu wywiadowi na okoliczność koronawirusa oraz uzyska wstępną poradę. Pacjent z infekcją lub podejrzeniem koronawirusa powinien przełożyć poradę. Konieczne numery telefonów można znaleźć TUTAJ.

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę