Otwierane kolejne oddziały szpitala - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyrektor Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żywcu informuje, że dziś (11 maja br.) wznawiane jest funkcjonowanie Izby Przyjęć, Oddziałów Internistycznych i Oddziału Chirurgii Ogólnej oraz Oddziału Rehabilitacji Szpitala Powiatowego w Żywcu.

Szpital gabinet

"W związku z ograniczonymi zasobami kadrowymi oddziały: Wewnętrzny I i Wewnętrzny II uruchamiamy w ograniczonym zakresie, dotyczącym liczby łóżek i możliwości hospitalizacji. I tak w oddziale Wewnętrznym I - istnieje możliwość hospitalizacji 12 pacjentów, a w Oddziale Wewnętrznym 11-15.

Powyższe rozwiązanie jest czasowe, na miarę istniejących obecnie zasobów kadrowych, ale daje możliwość niesienia pomocy i hospitalizowania pacjentów, którzy tego wymagają. Po „odzyskaniu" większej liczby personelu medycznego zamierzamy świadczyć usługi medyczne w dotychczasowym wymiarze.

Jednocześnie informujemy, że wypełniając Wytyczne oraz Procedury dotyczące triażu pacjentów, nade wszystko mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa epidemiologicznego zarówno pacjentom jaki personelowi, oprócz kontenerów zlokalizowanych przed Izbą Przyjęć na każdym oddziale szpitalnym stworzyliśmy odcinki obserwacyjne, w których umieszczani będą pacjenci zgłaszający się do Szpitala w celu hospitalizacji, do czasu otrzymania wyników ich badań w kierunku wirusa SARS-CoV-2.

W przypadku zapełnienia się wskazanych łóżek obserwacyjnych, nie będziemy mogli przyjmować czasowo kolejnych pacjentów i będziemy zgłaszać ten stan, dla właściwego dysponowania pacjentów przez ZRM." - informuje w specjalnym komunikacie Dyrekcja ZZOZ w Żywcu.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę