Zawieszona praca Izby Przyjęć - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To przerwa, która ma związek z przeprowadzką Szpitala Powiatowego w Żywcu do nowej siedziby przy ul. Pola Lisickich.

Szpital nowy nast

 "W związku z toczącym się procesem przeniesienia Szpitala Powiatowego w Żywcu do nowej siedziby oraz planowaną na dzień 24 września cesją kontraktów, w tym praw i obowiązków wynikających z umowy PPP na rzecz Partnera Prywatnego informujemy Pacjentów, że za zgodą Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ od dnia 22 września (wtorek) od godziny 15:00 została zawieszona praca Izby Przyjęć ZZOZ przy ul. Sienkiewicza 52 do czasu przeniesienia usług medycznych i rozpoczęcia ich realizacji w nowej lokalizacji. Najbliższe dostępne szpitale znajdują się w Bielsku-Białej, Suchej Beskidzkiej i Cieszynie." - czytamy w informacji NZZOZ Żywiec.

Dyrekcja nowego szpitala przekazuje natomiast, że Izba Przyjęć w Szpitalu Żywiec przy ul. Pola Lisickich 80 w Żywcu zostanie uruchomiona w poniedziałek 28 września.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę