Ogrodowe sauny w Milówce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wykłady o zdrowiu, koncert gongów, sauny ogrodowe i kryształowe łóżko - to tylko wybrane atrakcje, które czekają na uczestników pikniku zdrowia pozytywnie zakręconych w Milówce. Impreza już w najbliższy weekend.

Piknik rozpocznie się w sobotę, 29 lipca o godzinie 11.00. Pierwszy wykład pt. „Mikroorganizmy - wyzwanie XXI w.” wygłosi Sławomir Gacka. Kolejne prelekcje to: „Nano woda” (Zdzisław Oszczęda), „Energia orgonu” (Piotr Ślusarczyk), „Miażdżyca, ciśnienie, szczepionki” (Hubert Czerniak), „Domy kopułowe” (Marek Kossakowski), „Podróż w głąb słowa” (Tadeusz Gierkowski), „Rak przedłuża życie” (Stanisław Olszewski) i „Synergia intencji - Quantec” (Mirosław Dulemba). Wykłady zakończy koncert gongów „Kosmicznie podróże” o godzinie 19.00. 

W niedzielę, 30 lipca wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 wykładem Aleksandra Polańskiego „O wolnej wodzie, darmowym uzdrawianiu”. Następnie będzie można posłuchać prelekcji: „Komunikacja z własnym wnętrzem” (Marek Maćkowski), „O Matrixie duchowości” (Krzysztof Rogulski), „Szczepionki - na ile są konieczne” (Hubert Czerniak), „Niekonwencjonalne metody leczenia” (Zdzisław Oszczęda), „Inteligencja roślin” (Andrzej Skirycz) oraz „Jak wyleczyłem się z boleriozy i głodówka na Filipinach” (Grzegorz Śleziak). Drugi dzień pikniku, podobnie jak pierwszy, zakończony zostanie koncertem gongów, tym razem zatytułowanym „Podróże w czasie i przestrzeni”.  

Wykłady to nie jedyny punkt programu pikniku. Dodatkowymi atrakcjami będę m.in. ogrodowe sauny, kryształowe łóżko, generator Zappera i urządzenie Quantum.  

Piknik zdrowia pozytywnie zakręconych odbędzie się w Leśnym Grodzie przy ul. Turystycznej (Kolonia Prusów 118). Wstęp kosztuje 8 zł.

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę