Jaka jakość usług zdrowotnych w powiecie bielskim? Można wyrazić opinię - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bielszczanie mogą wyrazić swoją opinię i przekazać swoje obserwacje oraz uwagi na temat placówek służby zdrowia nadzorowanych przez Powiat Bielski.

Mowa o działalności poradni specjalistycznych Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej i Bielskiego Centrum Psychiatrii - Olszówka w Bielsku-Białej, a także poradni podstawowej opieki zdrowotnej Bielskiego Pogotowia Ratunkowego w Kobiernicach.

- Państwa sugestie  i opinie wyrażone w krótkiej anonimowej ankiecie pozwolą nam ocenić poziom świadczeń medycznych udzielanych w tych placówkach, będą cenną wskazówką jakie są potrzeby i oczekiwania pacjentów i posłużą do opracowania rozwiązań usprawniających ich pracę - czytamy na stronie starostwa.

Ankiety dostępne są pod adresem www.powiat.bielsko.pl, w zakładce Obsługa Mieszkańców / Ankiety / Zdrowie lub na stronach internetowych poszczególnych placówek, można je także wypełnić w wersji papierowej, podczas wizyty  w każdej z tych placówek.

[Mat. prasowe]

shutterstock 2239027583

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę