Nauka, sport, rozrywka - aktywność w ramach ASOS - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W miniony weekend odbyło się podsumowanie projektu „Aktywny Żywiec 60+”, dofinansowanego z rządowego programu ASOS na lata 2014-2020.

Asos tytulowy

Trwający od marca, wielowątkowy projekt, realizował w Żywcu obchodzący w tym roku 90-lecie istnienia Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, żywieckie Koło Terenowe. Wśród wielu ich przedsięwzięć znalazły się wycieczki i wyjazdy na basen dla seniorów, kurs tańca, warsztaty kulinarne oraz zajęcia o zdrowym żywieniu. Były tez wieczorki taneczne dla uczestników kursu tańca oraz zajęcia z gry w boules. Projekt zrealizowany został w całości po to, by zaktywizować środowisko seniorów. Samo podsumowanie, w żywieckim Zajeździe Beskidy, również było bardzo bogate w rozmaite wydarzenia,a przede wszystkim pozwoliło seniorom podzielić się bogatymi wrażeniami z ostatniego półrocza.

ASOS logo

 

Udostępnij

Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę