Policjant po służbie zatrzymał złodziei - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sierżant sztabowy Daniel Kasperek pokazał, że policjantem jest się 24 godziny na dobę. Widząc podejrzaną sytuację, pomimo, że był na wolnym, nie zawahał się ani chwili i zatrzymał złodziei.

Policjan po służbie

 Odzyskał również ponad 3 tys. zł, które chwilę wcześniej skradli staruszce. Dwie kobiety i mężczyzna trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszeli zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo w więzieniu mogą spędzić nawet 5 lat.
Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po 12.00 w Okrajniku. Będący na wolnym sierżant Daniel Kasperek jechał samochodem. W pewnym momencie zauważył, że z jednej posesji wybiegły jakieś osoby i zaczęły uciekać. Policjant nie zastanawiał się długo. Podjął za nimi pościg. Jednocześnie o sytuacji powiadomił policjantów z Komisariatu Policji w Gilowicach. Po chwili zatrzymał uciekinierów i przekazał przybyłym na miejsce mundurowym. Jak ustalili policjanci zatrzymanymi były dwie kobiety w wieku 57 i 31 lat oraz ich znajomy w wieku 39 lat. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Policjanci odzyskali skradzione przez nich pieniądze w kwocie ponad 3 tys. zł. Jak ustalili śledczy, kobiety i mężczyzna weszli do domu 84-letniej mieszkanki Okrajnika pod legendą sprzedaży koca. Gdy staruszka była zajęta rozmową z kobietami, mężczyzna przeszukał jej dom i skradł znalezione w szafce pieniądze. Wszyscy dzisiaj usłyszeli zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo w więzieniu mogą spędzić nawet 5 lat.

Udostępnij

3
+2
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę