Obsypany laurami Paweł P. Reszka w Lipowej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej rozpoczyna sezon spotkań autorskich w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w Lipowej od rozmowy z obsypanym laurami Pawłem P. Reszką, autorem m.in. książki "Płuczki. Poszukiwacze żydowskiego złota".

Reszka

W piątek, 15 stycznia, o godz. 18 na profilu facebookowym Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipowej, odbędzie się spotkanie online z Pawłem P. Reszką – reporterem, laureatem Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego, czterokrotnie nominowanym do Nagrody Grand Press. Porozmawiamy o jego najnowszej książce: "Płuczki. Poszukiwacze żydowskiego złota”, za którą, otrzymała nominacje do Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego, do Nagród Historycznych „Polityki”, do Nagrody Literackiej Gdynia, do Nagrody Literackiej „Nike”, a także do Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus!

Paweł P. Reszka: Reporter „Dużego Formatu”, były wieloletni dziennikarz lubelskiej „Gazety Wyborczej”, laureat Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za Reportaż Literacki za książkę „Diabeł i tabliczka czekolady” (Wydawnictwo Agora, 2016), trzykrotnie nominowany do Nagrody Grand Press w kategorii reportaż prasowy. Absolwent historii na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz podyplomowych studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Warszawskim.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę