Dzień z kulturą i sportem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Organizacje i stowarzyszenia działające w gminie Czernichów będą mogły zaprezentować się podczas "Dnia z GOKiS", który odbędzie się 6 listopada. Ruszyły zapisy.

GOKiS

Wydarzenie ma na celu promocję stowarzyszeń, klubów sportowych, zespołów, lokalnych twórców czy ochotniczych straży pożarnych. Każdy uczestnik będzie mógł pochwalić się swoją działalnością, przeprowadzić nabór do swojej jednostki oraz sprecyzować plany na przyszłość.

"Dzień z GOKiS" zaplanowany jest na godzinę 16.00 w Centrum Kultury w Międzybrodziu Żywieckim. Zgłoszenia przyjmowane będą do 3 listopada w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Międzybrodziu Bialskim od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 16.30. Zgłaszać można się też telefonicznie pod nr 33 866 20 53 lub drogą mailową na adres biuro@gokis.czernichow.com.pl.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę