Cztery lata więzienia - pożar w Rajczy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Surowszy niż w I instancji okazał się dzisiejszy wyrok w sprawie pożaru w Rajczy, w którym zginęło dwóch chłopców. Na ławie oskarżonych o nieumyślne spowodowanie śmierci swoich synów zasiadali rodzice 11-miesięcznego Krystiana i 2-letniego Patryka.

ogien

Przypomnijmy, że wiosną Sąd Rejonowy w Żywcu skazał ich na trzy lata więzienia. Dziś w bielskim Sądzie Okręgowym zapadło rozstrzygnięcie drugiej instancji, skazujące rodziców na cztery lata pozbawienia wolności. Wyrok ten jest prawomocny.
Do tragedii w Rajczy doszło w nocy z 1 na 2 lipca ub. roku. Dzieci zmarły w wyniku zaczadzenia. Ojcu i matce wraz z 4-letnim Oskarem udało się wybiec z płonącego, drewnianego obiektu. Dorośli mieli we krwi prawie 3 promile alkoholu.

Udostępnij

2
0
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę