UWAGA! Znów oszuści - tym razem telefony - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ku przestrodze podajemy apel mieszkańca Gminy Porąbka. Niewykluczone, że oszuści mogą sie pojawić również na naszym terenie.

telefon komórkowy

 "W gminie Porąbka pojawili się oszuści, którzy przyjeżdżają (srebrny samochód początek rej SK) i wmawiają osobom starszym, iż dana sieć tel. zmienia tel. stacjonarne analogowe na cyfrowe i daja do podpisania umowę oraz aparat telefoniczny !Starsze osoby to podpisują i tym sposobem zrywają umowę ze swoją siecią kom. czy tel. i płacą duże kary a za miesiąc przychodzi jeszcze abonament do zapłaty naciagacza od 50 zł w górę.

Właśnie taką sytuację miałem wczoraj, a jak już się dowiedziałem, jest takich osób więcej.

A osoby, które tak padły ofiarą oszustów, proponowałbym napisać rezygnację do 7 dni i odesłanie wszystkiego na adres firmy - w przeciwnym razie krocie zapłacą."

Udostępnij

0
-1
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę