Sprawcy rozboju w Jeleśni ujęci - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Jeleśni zatrzymali dwóch 23-latków, którzy okradli, a następnie pobili 21-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Obaj agresorzy trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli już zarzuty. Wczoraj na wniosek śledczych prokurator objął ich policyjnym dozorem i wydał im zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Za popełnione przestępstwo w więzieniu mogą spędzić nawet 10 lat.

Pobili Jeleśnia

 W niedzielę dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym z domów w gminie Jeleśnia doszło do pobicia. Pod wskazany adres natychmiast pojechali policjanci. Jak wynikało z ich ustaleń, dwóch mężczyzn, skradło 21-latkowi telefon komórkowy, po czym go pobili i uciekli. Stróże prawa szybko ustalili, że przestępstwa dopuścili się dwaj 23-latkowie. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Policjanci odzyskali skradziony 21-latkowi telefon. Agresorzy wczoraj usłyszeli zarzuty. Na wniosek śledczych prokurator objął ich policyjnym dozorem oraz wydał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Za popełnione przestępstwa w więzieniu mogą spędzić nawet 10 lat.

Udostępnij

2
-2
4
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę