Śmierć na torach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cieszyńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniać będą przyczyny i okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło na szlaku kolejowym w Cieszynie.

Smiertelny tory

Zdarzenie miało miejsce wczoraj ok. godziny 12.30. Przechodzący przez tory od strony ul. Frysztackiej w kierunku ul. Dojazdowej mężczyzna nie zwrócił uwagi na nadjeżdżający pociąg. Nie wiadomo, dlaczego właściwie nie zareagował  Z relacji obsługującego lokomotywę maszynisty wynikało, że nie był w stanie wyhamować składu i zapobiec tragedii. Potrąconemu mężczyźnie pomocy udzielali funkcjonariusze Straży Pożarnej oraz ratownicy medyczni. Poszkodowany znajdował się pod składem pociągu, był przytomny. Natychmiast został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Niestety, po kilku godzinach zmarł. Policjanci ustalają jego tożsamość. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Prowadzący pociąg maszynista był trzeźwy. Okoliczności i przyczyny wypadku badają teraz cieszyńscy śledczy.

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ulicy Wojska Polskiego 2 lub pod nr tel. (33) 8516 280 lub (33) 8516 281. Można też informować, pisząc na e-mail dyzurny@cieszynska.policja.gov.pl .

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę