Dziś jubileusz Caritasu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

25 lat - już tak długo działa Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Uroczyste obchody rozpoczną się mszą świętą o godzinie 16.00. Później wręczone zostaną nagrody.

treatment-1327811 960 7202

Msza święta odprawiona zostanie w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej. Przewodniczył jej będzie ks. biskup ordynariusz Roman Pindel. Po mszy, o godzinie 17.30 w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się gala przyznania nagród organizacji „Dzban św. Jana Kantego”. Wyróżnienie to ma na celu docenienie osób i instytucji związanych z diecezjalnym Caritasem. Przypomnijmy, że przez ładnych parę lat "szefem" Caritasu był ks. Józef Zajda z Łodygowic. Obecnie tę funkcję piastuje ks. Robert Kasprowski. Wolontariusze to nie tylko osoby dorosłe. W całej diecezji funkcjonuje ponad 30 szkolnych kół Caritas.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę