Zatrzymany złodziej wycieraczek... do butów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Gilowic zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna z terenu jednego z ośrodków wypoczynkowych kradł …. wycieraczki do obuwia. Mosiężne.

Policja zatrzymanie

 Od pewnego czasu na terenie jednego z ośrodków wypoczynkowych w Międzybrodziu Żywieckim dochodziło do kradzieży. Łupem złodzieja padały mosiężne wycieraczki do obuwia. W okresie około miesiąca skradziono ich siedem. Ich wartość to kwota blisko 3 tys. zł. Policjanci z Gilowic rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Sprawdzali każdy ślad i informację mogącą przyczynić się do zatrzymania złodzieja. Drugiego listopada zapukali do drzwi 32-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty i przyznał się do kradzieży. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę