Śledztwo w sprawie molestowania - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prokuratura Rejonowa w Żywcu przedłużyła śledztwo w sprawie podjerzenia nauczyciela z ośrodka szkolno-wychowawczego o molestowanie uczennic. 

Prokuratura Zywiec

Jak podaje prokuratura, pojawiły się nowe okoliczności, które zobligowały nas do wykonania dodatkowych czynności - pojawiła się konieczność powołania kolejnego biegłego. Areszt dla podejrzanego przedłuzony został o miesiąc.
Od wiosny br. trwa śledztwo w sprawie molestowania trzech uczennic w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Żywcu. Pisaliśmy o tym wielokrotnie, między innymi TUTAJ.  Do molestowania miało dojść w lutym i marcu br., a możliwe, że także w 2012 r. Dopuścić się tego miał jeden z nauczycieli. Podejrzany stracił pracę w ośrodku, a przed wakacjami został aresztowany. Starostwo, które jest organem prowadzącym placówki zapewniło, że poszkodowane osoby zostały otoczone pomocą psychologiczną. 

 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę