Oszukująca kasjerka zatrzymana - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Żywca zatrzymali 49-letnią mieszkankę miasta. Jak ustalili śledczy, kobieta będąc kasjerką w jednym ze sklepów, nie kasowała całości towaru.

policja copy

 Jak wynika z materiałów sprawy, 49-latka pracowała w jednym ze sklepów w Żywcu jako kasjerka. Na przełomie października i listopada, kobieta w porozumieniu z trzema innymi osobami, gdy te rozbiły zakupy, nie kasowała całości kupowanego przez nie towaru. Śledczy udowodnili jej, że działała w ten sposób pięciokrotnie, powodując straty na kwotę blisko 5 tys. zł. 49-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Trafiły tam też pozostałe osoby, które brały udział w tym procederze. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Za popełnione przestępstwa w więzieniu mogą spędzić nawet 5 lat.

Udostępnij

2
+1
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę