Kolejne sklepy Tesco zamykane. A w Żywcu? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W mediach pojawiły się znów informacje o supermarktach sieci Tesco, wytypowanych do likwidacji. Czy z Żywca też zniknie kolejny?

Tesco Dworcowa google

Ewentualne zamknięcie punktów tej dużej sieci wiąże się nie tylko z ograniczeniem możliwości zakupów, ale również ze stratą miejsc pracy dla wielu osób. W wielu portalach internetowych można było przeczytać informację o likwidacji trzech supermarketów Tesco: w Łodzi, Konstantynowie Łódzkim i Tuchowie. Do tego zestawienia dodawany był jednak często Żywiec. Jak się jednak dowiedzieliśmy w Biurze Prasowym sieci Tesco, Żywca póki co kolejna likwidacja nie dotyczy. Przypomnijmy, że w naszym mieście jedno "Tesco" juz zliwkidowano, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Udostępnij

3
+1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę