Potrąciła na pasach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj w Żywcu miało miejsce kolejne potrącenie pieszego. W wyniku zdarzenia 80-letni mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Policja na pasach

Do zdarzenia doszło wczoraj około 7.50 w Żywcu na ul. Grunwaldzkiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 41-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego, kierując oplem corsą, potrąciła na przejściu dla pieszych 80-letniego mężczyznę. W wyniku zdarzenia pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci, zarówno kierująca, jak i pieszy byli trzeźwi. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy.

Udostępnij

0
-3
3
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę