Za kierownicą z zakazem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z żywieckiej drogówki zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna wsiadł za kierownicę samochodu pomimo obowiązującego go zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.

Policja na zakazie

W poniedziałek około godz. 12.10 w Kamesznicy policjanci z żywieckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi A4, 28-latka. W czasie kontroli mundurowi ustalili, że mężczyzna miał zakaz kierowania pojazdami, który wydany został przez Sąd Rejonowy w Żywcu, a dodatkowo cofnięto mu uprawnienia. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę