Nocne poszukiwania w Twardorzeczce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mężczyzna powiadomił rodzinę, że zamierza popełnić samobójstwo i oddalił się od miejsca zamieszkania, stawiając na nogi służby ratownicze i okolicznych mieszkańców. Na szczęście został zawczasu odnaleziony. 

Nocne poszukiwania

Wczoraj przed 22.00 Beskidzka Grupa GOPR otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 42-letniego mieszkańca Twardorzeczki, który zadzwonił do rodziny i poinformował o zamiarze targnięcia się na własne życie. Ok. 200 m od miejsca zamieszkania, w górskim terenie znaleziono jego telefon. 

- Po dotarciu na miejsce ratownicy przeprowadzili szczegółowy wywiad z rodziną zaginionego oraz wyznaczono sektory poszukiwań. W teren udały się psy z przewodnikami (pies Szerpa z ratowniczką GOPR oraz pies Straży), a także zespoły przeszukujące teren metodą „szybkich trójek". Ok godziny 03.30, wracający po przeszukaniu sektora zespół ratowników GOPR natknął się na zaginionego w rejonie jego miejsca zamieszkania. Po udzieleniu pierwszej pomocy został on przekazany ZRM.W poszukiwaniach brało udział 26 ratowników GOPR. Działania prowadziliśmy wspólnie z Grupa Poszukiwawczo Ratownicza OSP Lipowa (10 osób), JRG PSP Żywiec (8 osób) i OSP Ostre (6 osób) oraz z Policją i przedstawicielami innych służb - przekazał GOPR Beskidy, dziękując jednocześnie za współpracę.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę