Sopotnia poświęci wóz strażacki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Sopotni Wielkiej zaprasza na uroczystość poświęcenia nowego samochodu gaśniczego marki Jelcz. Samochód z napędem 4x4 służył wcześniej w KPPSP w Żywcu. Do Sopotni trafił rok temu, teraz nastąpi uroczyste potwierdzenie tego faktu.

straż

 Uroczystość odbędzie się w niedzielę 28 maja o godz. 10.00 przyjmowaniem gości przy Szkole Podstawowej w Sopotni Wielkiej. Następne punkty programu to: zbiórka pododdziałów i przemarsz do kościoła, Msza Święta, przemarsz do remizy, poświęcenie i przekazanie samochodu, defilada pododdziałów i pojazdów, koncert orkiestry dęte. Wpisów do księgi pamiątkowej będzie można dokonywać w godzinach 10.00 – 16.00.

 

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę