Poszukiwania 21-latka i działania prokuratury - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W środę wieczorem przerwana została w Łebie akcja poszukiwawcza na wodzie młodego mieszkańca powiatu żywieckiego.Teraz działania prowadzone są na lądzie.

Straz Leba

Trójka młodych ludzi przebywała nad morzem. Tej feralnej nocy doszło do tragicznego wypadku. O sprawie pisaliśmy TUTAJ. 18-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego, utonęła, jej rówieśniczka została uratowana, wciąż poszukiwana jest trzecia osoba:

- Akcja poszukiwawcza na wodzie została zakończona. Działania te nie przyniosły niestety rezultatu rezultatu. Wszystkie służby, policja wraz z WOPR, jednostkami OSP i Strażą Graniczną prowadzą nieustannie lądowe poszukiwania 21-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego - powiedziała asp. sztab. Magdalena Zielke z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku.

Wiadomo, że młodzi ludzie znaleźli się w miejscu, w którym kąpiel morska jest niedozwolona, a wcześniej przebywali w jednym z pobliskich lokali:

- Z relacji świadków wynika, że te osoby przebywały wcześniej w lokalu, w którym spożywa się alkohol. Śledztwo i sekcja zwłok dopiero wykażą, czy byli pod jego wpływem - dodała Magdalena Zielke.

 Prokurator wszczyna śledztwo

 Wczoraj kroki prawne podjęła prokuratura:

 - Prokuratura Rejonowa w Lęborku w dniu 05 września 2018 r. wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci, to jest o czyn z art. 155 kk w związku z utonięciem młodej mieszkanki województwa śląskiego, do którego doszło w dniu 05 września 2018 r. około północy w Łebie. Ze wstępnych ustaleń śledztwa wynika, iż troje młodych mieszkańców województwa śląskiego przebywając na wakacjach w Łebie, po uprzednim spożyciu alkoholu, nocą z dnia 04 na 05 września 2018 r. postanowiło wykąpać się w morzu - przekazał Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Słupsku Paweł Wnuk.

 

Udostępnij

0
-2
2

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę