Chciał ukryć się w górach? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Taki plan miał  26-letni mężczyzna, który pojawił się na terenie obsługiwanym przez starszego aspiranta Pawła Oleksiaka. Dzielnicowy szybko ustalił, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym.

Policja kajdanki nast

Wczoraj rano dzielnicowy Paweł Oleksiak z Komisariatu Policji w Gilowicach zatrzymał 26-letniego mężczyznę. Do jego zatrzymania przyczyniło się dobre rozpoznanie terenu przez policjanta. Gdy na jego rewirze pojawił się ktoś nowy, dzielnicowy postanowił mu się przyjrzeć. Jak ustalił, 26-latek był poszukiwany od marca tego roku listem gończym, który wydął Sąd Rejonowy w Warszawie. Mężczyzna ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko mieniu, za które ma do odbycia wyrok roku pozbawienia wolności. 26-latek trafił do policyjnego aresztu skąd zostanie przewieziony do najbliższego zakładu karnego.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę