Zbiorą azbest - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W dniach od 16 do 20 września br. w godzinach od 15.00–18.00 spółka Eco Team Service przeprowadzi akcję nieodpłatnego odbioru odpadów azbestowych od mieszkańców gminy Łodygowice.

Azbest

Osoby zainteresowane zbiórką proszone są o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta ETS: tel. 33 864 05 75 lub mail ets@eco-ts.pl. Warunkiem udziału w akcji jest zgłoszenie w bieżącym roku chęci oddania odpadów azbestowych oraz złożenie „oceny stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest” i „informacji o wyrobach zawierających azbest” (dokumenty do wypełnienia dostępne do pobrania na stronie www.lodygowice.pl).

UWAGA!

Po wyznaczonym terminie odpady nie będą odbierane. Ponadto informujemy, że odpady muszą być zapakowane w odpowiednie worki.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę