Okradał sklep, teraz posiedzi - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić 49-letni mieszkaniec Żywca. Mężczyzna w jednym ze sklepów w Pewli Małej dokonywał kradzieży. Został złapany.

Policja areszt drzwi

W czwartek około godz. 16.00 dyżurny komisariatu policji w Jeleśni otrzymał informację, że w jednym ze sklepów w Pewli Małej pracownicy zauważyli mężczyznę, który dziwnie się zachowywał. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak ustalili, był to 49-letni mieszkaniec Żywca. Mężczyzna miał przy sobie skradzione przedmioty. Jak się okazało, wcześniej już dwukrotnie dokonywał kradzieży w tym sklepie. Wartość skradzionych rzeczy to kwota 1300 zł. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci odzyskali część skradzionego przez niego mienia. Zabezpieczyli również inne przedmioty, które być może też pochodzą z kradzieży. 49-latek usłyszał zarzuty. Śledczy nie wykluczają, że wkrótce usłyszy kolejne. Na poczet przyszłych kar i roszczeń policjanci zabezpieczyli jego mienie. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę