Koniec lata w górach... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lato juŻ się kończy i pojawia się informacja, nawiązująca do naszej wczorajszej wiadomości o prognozie na zimę - dzisiejszej nocy w wyższych partiach Tatr spadło sporo śniegu.

Tatry zima

Nie pierwszy to jednak raz tego lata - 23 sierpnia tatrzańskie szczyty też pokrył na kilka godzin biały puch. We czwartek opady będą jeszcze silniejsze - według prognoz śniegu spadnie od 30 do 40 cm. Może im towarzyszyć silny wiatr, nawet do 100 km/h, a temperatura spadnie poniżej zera stopni Celsjusza. W weekend ma być nieco cieplej, w okolicach zera stopni. W bezśnieżnych na razie Beskidach zimno, ślisko i deszczowo - tak będzie do końca tygodnia.

Udostępnij

2
0
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę