Mężczyzna z Rajczy odnaleziony - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci żywieckiej komendy od 29 stycznia br. poszukiwali zaginionego 43-latka z Rajczy. Dzisiaj w wyniku prowadzonych czynności ustalili, że może on się znajdować w rejonie dworca PKP w Bielsku-Białej. 

We wskazane miejsce natychmiast pojechali mundurowi z Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej, którzy szybko namierzyli zaginionego 43-latka.

"Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w poszukiwania. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę mediów, które błyskawicznie zareagowały na nasz apel i nagłośniły komunikat o trwających poszukiwaniach." - informuje Komenda Powiatowa Policji w Żywcu.

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę