Narciarz uderzył w drzewo - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W minioną niedzielę (10 lutego) w rejonie Pilska doszło do kilku wypadków narciarskich. W jednym z nich ucierpiał 57-letni mężczyzna, który wypadł z trasy nr 6 uderzając w drzewo. 

GOPR Pilsko smigla

"Na miejsce skuterami udali się ratownicy z Hali Miziowej oraz lekarz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (śmigłowiec został wezwany wcześniej do innego zdarzenia, nastąpił szybki desant lekarza na Hali Miziowej i odejście maszyny z powodu silnego wiatru). Stan poszkodowanego po utracie przytomności: uraz głowy, kończyny górnej, oddech i tętno przyspieszone, saturacja w normie. Mężczyzna został zabezpieczony i przetransportowany do Korbielowa Kamiennej, gdzie możliwe było lądowanie śmigłowca. Został przekazany Załodze Lotniczego Pogotowia Ratunkowego." - poinformowała Grupa Beskidzka GOPR.

 

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę