Narkotyki z Czech - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W ostatnich dniach cieszyńska policja odnotowała kilka takich przypadków.

Narkotyki cieszyn

 W środę doszło do zatrzymaniu dwóch mężczyzn, którzy przemycili z Czech łącznie 180 gramów marihuany. W czwartek miało miejsce podobne zdarzenie.

Do zatrzymania 35-letniego mieszkańca gminy Wieprz doszło wczoraj po południu. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej w Cieszynie na ul. Przykopa.  Po zatrzymaniu przez policyjnych wywiadowców został poproszony o wyjście z samochodu. Wychodząc z pojazdu próbował uciec, ale mundurowi byli na to przygotowani. Obezwładnili go, chociaż stawiał opór i próbował się wyrwać naruszając nietykalność jednego z funkcjonariuszy. Powodów do tego miał więcej niż jeden- poza posiadaniem marihuany, której wniósł do Polski ponad 80 gramów, okazało się, że mężczyzna nie może prowadzić samochodów, ponieważ posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów.  Mężczyzna został już przesłuchany- usłyszał zarzuty dotyczące posiadania i przemytu narkotyków, naruszenia nietykalności cielesnej policjanta oraz prowadzenia pojazdu pomimo sądowego zakazu wsiadania za kierownicę. Za popełnione przestępstwa może spędzić w więzieniu nawet 5 lat. O dalszym losie zatrzymanego zadecyduje sąd.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę