Znów przemoc domowa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mężczyzna okazał się w tym temacie recydywistą.

Policja nast kajdanki

Policjanci z komisariatu w Rajczy prowadzili postępowanie w sprawie gróźb, jakie 61-latek kierował pod adresem swojej żony. Jak ustalili śledczy, mężczyzna w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa i odsiadywał za nie wyrok. Pomimo kolejnego toczącego się postępowania, nie zmienił swojego zachowania. Dlatego też został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd tymczasowo go aresztował na okres trzech miesięcy. Przestępstwa groźby karalnej dopuścił się w warunkach recydywy dlatego w więzieniu może spędzić nawet 3 lata.

Udostępnij

0
-1
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę