Donosy na nietrzeźwych kierowców - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W ten weekend mieszkańcy Żywiecczyzny jak i mundurowi spisali się na 100% w walce z procentami na drodze. W ramach kampanii "Nie reagujesz-akceptujesz" udało się złapać 2 pijanych kierowców.

Policja

Jeszcze przed piątkową imprezą

Do pierwszego z zatrzymań doszło w piątek tuż przed 21.00, w Żywcu na ul. Krakowskiej. Dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że całą szerokością drogi jedzie opel. W rejon wskazany w zgłoszeniu natychmiast wysłano stróżów prawa. Policjanci już po chwili zauważyli samochód i dali kierowcy sygnał do zatrzymania się. Za kierownicą siedział 24-letni mieszkaniec powiatu oświęcimskiego. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że miał on w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Dodatkowo miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wydany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu.

 

Powrót z imprezy do rana

Do kolejnego zatrzymania doszło w sobotę około 5.20, w Żywcu na ul. Żwirowej. Dyżurny odebrał informację od świadka, który podejrzewał, że toyotą może jechać nietrzeźwy kierowca. Policjanci zatrzymali pojazd. Jak się okazało za kierownicą siedział 34-latek. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Obaj kierowcy ze swojego zachowania już wkrótce będą się tłumaczyć przed sądem.

Oprac. MG.

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę