Nowi komendanci komisariatów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj w trzech komisariatach, podległych pod żywiecką komendę policji, obyły się uroczystości związane z objęciem stanowisk kierowniczych przez nowych komendantów. 

Zmiany na stanowiskach kierowniczych

 Rozkazem personalnym Komendant Powiatowy Policji w Żywcu mł. insp. Michał Łukasik powołał z dniem 1 września 2019 r. na stanowisko:

  • Komendanta Komisariatu Policji w Łodygowicach asp. szt. Marcina Okrzesika - dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Rajczy,
  • Komendanta Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce nadkom. Jarosława Czyloka – dotychczasowego Zastępcę Komendanta Komisariatu Policji w Łodygowicach.
  • Komendanta Komisariatu Policji w Rajczy podinsp. Tomasza Komana – dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce.

Nowym Komendantom rozkazy o powołaniu na stanowiska wręczył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu mł. insp. Krzysztof Czaja. Wręczył on również rozkaz personalny o powierzeniu pełnienia obowiązków służbowych z dniem 1 września 2019 r., na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Łodygowicach, podkom. Tomaszowi Wójcikowi, który dotychczas był Kierownikiem Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Żywcu.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę