Straż pod źle wskazany adres. Pożar nieduży, na szczęście - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Druhowie z OSP Międzybrodzie Żywieckie apelują. przy zgłaszaniu zagrożenia pod numer alarmowy jest podanie dokładnego miejsca zdarzenia bo od tego zależy czas udzielenia pomocy.

OSP midzybrodzie opony

 Strażacy zostali wczoraj około godz. 18.40 zadysponowani do rzekomego pożaru budynku mieszkalnego, ale bez konkretnego adresu:

"Najpierw był to Czernichów później Tresna a okazało się że Zarzecze. Do zdarzenia zostały zadysponowane OSP z terenu gminy Czernichów, jrg, OSP Zarzecze. Na miejsce udaliśmy się w sile dwóch zastępów 709s32 i 709s33. Rozpoczęły się poszukiwania miejsca zdarzenia, zostało ono zlokalizowane przez zastęp 709s33 i wszystkie jednostki udały się w kierunku Zarzecze - schroniska młodzieżowego, w którego okolicy jak się okazało ktoś podpalił opony.
Prosimy pamiętać że najważniejszą rzeczą przy zgłaszaniu zagrożenia pod numer alarmowy jest podanie dokładnego miejsca zdarzenia bo od tego zależy czas udzielenia pomocy!!!
Akcja trwało ok 50 minut, brak osób poszkodowanych." - informuje OSP Międzybrodzie Żywieckie.

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę