Medale reprezentantów SOSW w Żywcu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Parafialny Klub Sportowy „Olimpijczyk” Gilowice organizował w dniach 12- 14 czerwca II Paraolimpiadę. Brali w niej udział uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Skołnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Żywcu. Z sukcesami.

paraolimpiaa

Przedsawiciele WTZ w Żywcu zdobyli aż 7 medali. Wśród zwycięzców znaleźli się: Łukasz Satława, który zdobył złoty medal za skok w dal, srebrny za pchnięcie kulą oraz brązowy za rzut piłką do kosza; Wioletta Ryżka - zdobyła dwa srebrne medale za tor przeszkód i rzut do celu, brązowy medal za bieg na 40m; Adam Pastor - zdobył brązowy medal za skok w dal.
Uczestnicy zaprezentowali swoje sportowe umiejętności na najwyższym poziomie. Jeden ze zwycięzców weźmie udział w ogólnopolskich rozgrywkach i sprawdzi swoje siły z najlepszymi paraolimpijczykami w Polsce.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę