[AKTUALIZACJA] 9 osób w szpitalu. Zatrucie w Żywcu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W jednej z kamienic przy ul. Słonki doszło dziś do zatrucia tlenkiem węgla.

Zatrucie tlenkie wegla

 Informację taką podało Radio Bielsko, powołując się na rzecznika prasowego żywieckiej straży pożarnej Marka Tetłaka. Tlenek węgla ulatniał się najprawdopodobniej z nieszczelnego piecyka gazowego. Przy okazji strażacy przypominają o ostrożności w tej kwestii.

*Godz. 23.00 Jak informuje Antoni Szlagor, 9 osób zostało przewiezionych do szpitala, z czego 2 osoby w poważnym stanie do szpitala w Sosnowcu. 

"Byłem w kamienicy, gdzie doszło do zdarzenia. Na miejscu pracowali strażacy oraz biegły sądowy ds. kominiarstwa. Osobom, które zostały poszkodowane zagwarantowałem dach nad głową, do czasu możliwości powrotu do ich mieszkań, o czym zdecydują odpowiednie służby. Obecnie osoby te przebywają jednak w szpitalach, gdzie są pod fachową opieką lekarską. " - przekazał burmistrz. 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę