Wypadek ze skutkiem śmiertelnym - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W wyniku zdarzenia jeden z pasażerów w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala w Cieszynie gdzie pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł.

Policja Cieszyn ogolna noc

W niedzielę po godzinie 18 na ul. 3 Maja w Ustroniu kierujący oplem 19-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. Pojazdem podróżowały trzy młode osoby. W wyniku zdarzenia jeden z pasażerów w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala w Cieszynie gdzie pomimo udzielonej pomocy medycznej wczoraj zmarł. Pozostali uczestnicy nie doznali żadnych obrażeń. Kierowca opla był trzeźwy. Na drodze panowały niekorzystne warunki atmosferyczne. Czynności w sprawie trwają, a policjanci apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę