[AKTUALIZACJA] Poszukiwania zaginionej nastolatki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bielscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej 15-letniej mieszkanki Porąbki.

Policja

 Zaginiona w dniu 22 lutego br. około godziny 14.00 wyszła z domu i od tamtej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Kobiernicach tel. 47 857 07 10, 33 813 07 10 lub Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej — telefon 47 857 12 55, 33 812 12 55 albo z najbliższą jednostką policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.

*AKTUALIZACJA - Policyjni wywiadowcy z bielskiej komendy wraz z dzielnicowym z komisariatu w Kobiernicach odnaleźli wczoraj ok. godz. 19. zaginioną 15-latkę z Porąbki. Nastolatka została odnaleziona cała i zdrowa u swojego znajomego w Targanicach w powiecie wadowickim. Przyczynę i okoliczności opuszczenia przez nią domu wyjaśniają teraz policjanci z Komisariatu Policji w Kobiernicach. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w poszukiwania zaginionej.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę