Weekend nocnych pożarów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj pożar w Międzybrodziu Bialskim, dziś w Złatnej.

osp ujsoly

Minionej nocy o godz. 00:33 strażacy zostali zadysponowani do pożaru budynku mieszkalnego, położonego przy ul. Letniskowej. Po przejeździe wskazaną ulicą, potwierdziło się, że dojazd do miejsca pożaru mieści się zaraz obok tartaku w Złatnej. Wszystkie zastępy strażackie były zmuszone zawrócić.

Jak informują strażacy z OSP Rycerka Dolna, po dotarciu na miejsce cały budynek był objęty ogniem, mieszkańcy o własnych siłach wydostali się na zewnątrz.

"Od razu przystąpiliśmy do działań, rozwijając linie gaśnicze i podając prądy wody na pożar. Osoba zamieszkującą ten dom, poinformowała nas o znajdujących się w środku butlach z gazem. KDR podjął decyzję o gaszeniu budynku z zewnątrz, nie narażając ratowników na ucierpienie w ewentualnym wybuchu. Niestety mimo staraniom wielu osób tam obecnych, nie udało się uratować budynku, pożar był na tyle rozwinięty, że nie dało się go opanować. Po do gaszeniu szkieletu budynku rozpoczęło się przegrzebywanie pogorzeliska. Nasza jednostka została wyznaczona do nadzoru nad pogorzeliskiem i ewentualnych działań dodatkowych. Działania zakończyliśmy o godzinie 6:40." - to z kolei relacja druhów z OSP Ujsoły.

 

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę