Ślub cywilny w tej gminie bez barier - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wójt Gminy Lipowa Jan Góra zdecydował o zmianie miejsca, gdzie odbywają się śluby cywilne w gminie Lipowa. Wszystko ze względu na osoby niepełnosprawne.

usc lipowa

W czerwcu odbyło się otwarcie Miejsca Aktywności Społecznej w centrum Lipowej, czyli wyremontowanej strażnicy, którą Urząd Gminy wydzierżawił od OSP Lipowa i wyremontował. Sala jest w pełni multimedialna, wyposażona w szereg rozwiązań pozwalających na wiele różnych aktywności. Aktualnie sala zyskała jeszcze jedno zadanie, a mianowicie będzie również Salą Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Lipowej, zastępując dużo mniejszą Salę Narad mieszczącą się na drugim piętrze Urzędu Gminy Lipowa. Takie rozwiązanie to przede wszystkim ukłon w stronę osób niepełnosprawnych, które do tej pory przez bariery architektoniczne, często nie mogły uczestniczyć w ślubnych ceremoniach w Lipowej. Teraz ten problem został całkowicie rozwiązany. Dodatkowo w czasie pandemii, zwiększona powierzchnia nowej lokalizacji Sali Ślubów, pozwala tak przygotować pomieszczenie, aby dopuszczalna liczba uczestników ceremonii był zdecydowanie większa.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę